ÖVRIGT / Musikinstrument / Flygel 10941687
nr 1094 1687
Flygel
Petrov, Tjeckoslovakien, Modell 4, 68125
Kondition: slitage, skador
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 6 mars 2017
kl 19:30:12
3.400 kr
4.000 kr
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.400 kr
Flygel
Kondition: slitage, skador
nr 1094 1687
Flygel
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 5.000 kr |
Såld: | 4.600 kr |
måndag 6 mars 2017 |